O firmie

Chcesz podróżować samolotem wygodnie, bez stresu i tracenia czasu na formalności? Z nami to możliwe!

W Born to Fly zadbamy o Twój komfort na każdym etapie podróży – od znalezienia najkorzystniejszego połączenia, przez personalizację zamówienia, po wsparcie w sytuacjach kryzysowych i losowych. Dzięki nam spóźniony lot, zgubiony bagaż czy nagła zmiana planów nie będą problemem, a do celu swojej podróży dotrzesz tak szybko i wygodnie, jak to tylko możliwe

ORGANIZACJA PRZELOTU OD A DO Z

Samodzielne zorganizowanie podróży lotniczej wymaga czasu i cierpliwości, ponieważ wiąże się z konicznością wyszukania dobrego połączenia, zakupy biletu, wypełnienia niezliczonej liczby formularzy czy załatwienia wizy. Do tej listy warto dopisać także znajomość przepisów prawnych i celnych, regulaminów linii lotniczych, aktualnych zasad oraz obostrzeń, panujących w kraju docelowym i innych „haczyków”, czekających na podróżnych przed, po i w trakcie lotu.

Decydując się na współpracę z Born to Fly nie musisz martwić się żadną z tych kwestii, bo całą podróż zorganizujemy za Ciebie. Wystarczy, że podasz nam termin i preferowane miasto wylotu, miejsce docelowe i liczbę pasażerów, a my znajdziemy najkorzystniejsze połączenie, zamówimy i spersonalizujemy bilety, zadbamy o wizę i załatwimy wszystkie inne formalności. Będziemy też pilnować terminów, a w razie potrzeby – na bieżąco modyfikować plan podróży i wspierać Cię w nieprzewidzianych sytuacjach.

OPIEKA 24/7

Priorytetem Born to Fly jest wsparcie Ciebie, Twojej rodziny i pracowników podczas całej podróży lotniczej, a nawet przed jej rozpoczęciem. Z tego też względu nasi opiekunowie dostępni są pod telefonem przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie jesteś i jaką masz godzinę na zegarku, możesz zadzwonić do nas w każdej sprawie i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, zgłosić wszelkie problemy czy niedogodności.

Możesz mieć też pewność, że każda zasygnalizowana przez Ciebie sytuacja zostanie przez nas potraktowana poważnie i zrobimy wszystko, by jak najszybciej i najbardziej efektywnie rozwiązać Twój problem. Bez względu na to, czy mowa o zgubionym bilecie, nagłej zmianie planów, opóźnionym locie czy problemach z komunikacją z pracownikami lotniska. Jesteśmy dla Ciebie wsparciem technicznym, merytorycznym, a jeśli zajdzie taka konieczność to również psychologicznym.

POMOC W SYTUACJACH AWARYJNYCH

Zarządzanie programem milowyBorn to Fly tworzą zapaleni globtroterzy i kilkoma milionami wylatanych mil, którzy na własnej skórze doświadczyli większości możliwych sytuacji awaryjnych i kryzysowych. Z tego też względu doskonale wiemy, jak się zachować w przypadku opóźnionego lotu, zgubionego bagażu, zostawionego w hotelu paszportu czy nagłej choroby, skutkującej koniecznością odwołania podróży.

Mimo naszych szczerych chęci nie możemy zagwarantować braku takich sytuacji, ale robimy wszystko, abyś jak najmniej odczuł ich skutki. Doskonale znamy rozkład wielu lotnisk świata, z pamięci recytujemy regulaminy największych linii lotniczych, a także na bieżąco śledzimy statusy lotów, aby na wszelkie kryzysy i nieprzewidziane utrudnienia reagować błyskawicznie. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz poczucie bezpieczeństwa i pewność, że każdy problem lotniczy rozwiążemy za Ciebie. Bez niepotrzebnego stresu i nerwów z Twojej strony.

ZARZĄDZANIE PROGRAMAMI MILOWYMI

Zarządzanie programem milowymProgramy milowe to niezwykle popularny sposób linii lotniczych na zachęcenie pasażerów do regularnego korzystania z ich oferty. Zasada takiego systemu premiowego teoretycznie jest prosta – im częściej i dalej latasz, tym więcej punktów zyskujesz i możesz korzystać wielu różnych przywilejów na lotnisku lub pokładzie samolotu. W praktyce jednak kontrola i efektywne wykorzystanie zgromadzonych mil wymaga pewnej wprawy i ciągłego trzymania ręki na pulsie.

W Born to Fly pomożemy Ci wybrać najbardziej korzystny program milowy, będziemy pilnować pakietu punktów i zarządzać nimi w taki sposób, by „wycisnąć” z nich jak najwięcej. Dzięki efektywnemu operowaniu zgromadzonymi milami możemy zapewnić Ci między innymi bezpłatne upgrady, darmowe wejściówki do saloników VIP na lotniskach czy możliwość zabrania dodatkowego bagażu. Wszystko po to, by Twoja podróż przebiegała w jak najlepszych warunkach i byś był maksymalnie zadowolony z lotu.

TROSKA O KOMFORT PODRÓŻY

Każda podróż – biznesowa i prywatna, pojedyncza i grupowa – powinna przebiegać w maksymalnie komfortowych warunkach. Tylko wtedy do miejsca docelowego przybędzie się zrelaksowanym, pełnym sił i gotowym do nowych wyzwań. Powierzając nam organizację swojej podróży możesz mieć pewność, że uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby, a nierzadko również dostaniesz od nas coś ekstra.

W ramach naszej współpracy znajdziemy najkorzystniejsze połączenie lotnicze, aby czas podróży i liczba przesiadek była jak najmniejsza. Spersonalizujemy również zamówienie, uwzględniając Twoją dietę, potrzeby bagażowe, ulubione miejsce w samolocie lub konieczność zapewnienia asysty. Będziemy też czuwać nad całym przebiegiem lotu, a jeśli będzie taka możliwość to wynegocjujemy u przewoźnika bezpłatny upgrade lub inny bonus. Co więcej, jeżeli dasz nam się bliżej poznać i zdecydujesz się na stałą współpracę to przy każdej kolejnej podróży Twoje preferencje będą uwzględniane przez nas w naturalny sposób, bez ponownego angażowania Cię w proces decyzyjny.

OCHRONA PRAW PASAŻERA

Podróże lotnicze z Born to Fly to czysta przyjemność, jednak nawet my nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że przelot odbędzie się bez utrudnień. Dlatego też w sytuacjach kryzysowych działamy dwutorowo. Po pierwsze – błyskawicznie na nie reagujemy, minimalizując ich skutki dla podróżnego. Po drugie – egzekwujemy obowiązki linii lotniczych wobec pasażerów.

Jeżeli zatem Twój lot zostanie odwołany lub opóźniony, obsługa zgubi Twój bagaż lub zostaniesz przez nią niewłaściwie potraktowany to będziemy reagować w adekwatny do sytuacji sposób. Doskonale znamy prawa pasażera, regulaminy linii lotniczych, przepisy lotniskowe i obowiązki prawne, dlatego jesteśmy w stanie zadbać o należne Ci odszkodowanie lub inną rekompensatę. Nie musisz obawiać się o swoje prawa – my zadbamy o nie w Twoim imieniu.