Pakiety dla firm

Dzięki nam Ty lub Twoi pracownicy skupią się na tym, na czym znają się najlepiej,
nie będą musieli zawracać sobie głowy lotniczymi formalnościami czy martwić się opóźnionym lub odwołanym lotem.

Dzięki nam opóźniony lot, zgubiony bagaż czy konieczność zabrania ze sobą dodatkowej osoby również nie spędzą Ci snu z powiek.
Wszystkim zajmiemy się my – bez dodatkowych opłat, w ramach wybranego przez Ciebie pakietu!

Zakres usług w ramach pakietów:

 1. KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA PRZELOTÓW – Od rezerwacji biletów, przez załatwienie wizy i wypełnianie dziesiątek formularzy, a na odprawie kończąc.Dzięki Born to Fly nie musisz martwić się żadną z tych kwestii! Wystarczy, że podasz nam datę wylotu i miejsce docelowe, a my znajdziemy najlepsze połączenie, załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i będziemy pilnowali wszystkich terminów.
  Twoim jedynym zmartwieniem będzie opłacenie biletu i stawienie się w wyznaczonym dniu na lotnisku z ważnym paszportem lub dowodem osobistym w kieszeni. A gdy mimo wszystko spóźnisz się na lot lub w ostatniej chwili zmienisz plany – również wkroczymy do akcji i rozwiążemy problem za Ciebie.
 2. PERSONALIZACJA PRZELOTÓW (WYBÓR DIETY, ASYSTY, BAGAŻE, MIEJSCA ITP.) – Komfortowa podróż to nie tylko zapewnienie sprawnego przelotu z miejsca A do miejsca B, ale także szereg dodatkowych udogodnień.Na początku naszej współpracy poprosimy Cię o podanie Twoich lotniczych preferencji, dzięki czemu będziesz podróżować dokładnie tak, jak lubisz i potrzebujesz. Miejsce przy oknie, specjalna dieta, asysta czy większy limit bagażu? Będziemy o tym pamiętać za każdym razem i uwzględnimy to w Twoim planie podróży!
 3. NADZÓR NAD PRZEBIEGIEM CAŁEJ PODRÓŻY – W razie konieczności reagujemy i modyfikujemy Twój plan podróży w taki sposób, by zmiana nie była dla Ciebie odczuwalna.Podróże lotnicze rządzą się swoimi prawami, a Born to Fly doskonale odnajduje się w tych zawiłościach i błyskawicznie reaguje na wszelkie zmiany. Zawsze dolecisz dokładnie tam, gdzie chcesz w możliwie najkrótszym czasie i w jak najbardziej komfortowych warunkach.
 4. EKSPRESOWA REAKCJA NA SYTUACJE LOSOWE – Sytuacje losowe mogą zdarzyć się każdemu, zawsze i wszędzie, a naszym celem jest ich opanowanie w jak najkrótszym czasie. Wyobraź sobie sytuację, w której podajesz nam informacje o swojej podróży, my załatwiamy wszystkie formalności, ale dosłownie w ostatniej chwili musisz zmodyfikować plany i przełożyć wylot lub całkowicie go anulować. Działamy natychmiastowo. Wystarczy kontakt z opiekunem, krótka informacja o zmianach, a reszta działań jest po naszej stronie.
 5. BEZPŁATNE DOSTOSOWYWANIE REZERWACJI (ZMIANY, ZWROTY, PRZEKŁADANIE TERMINÓW) – Konieczność zmiany terminu wylotu czy innej modyfikacji planu podróży, zwłaszcza w ostatniej chwili, wiąże się nie tylko ze stresem……ale także z pewnymi obowiązkowymi kosztami na rzecz linii lotniczych. Ostatnie, czego w takiej sytuacji potrzebujesz to dodatkowa opłata, którą większość pośredników pobiera za każdą zmianę w rezerwacji.
  W Born to Fly wiemy o tym doskonale, dlatego nie pobieramy od Ciebie prowizji za jakiekolwiek zmiany w rezerwacji. Co więcej, robimy też wszystko, by zminimalizować koszty takich zmian i opłat pobieranych bezpośrednio przez linie lotnicze.
 6. BEZPOŚREDNI KONTAKT Z OPIEKUNEM 24H/DOBĘ – Zapewnienie Ci spokojnej, bezpiecznej i bezstresowej podróży to dla nas sprawa priorytetowa.Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Niezależnie od tego, w jakim miejscu i jakiej strefie czasowej jesteś, zawsze możesz zadzwonić do swojego opiekuna, zadać mu pytania odnośnie lotu lub zwrócić się o pomoc w sytuacji kryzysowej.
  Nie musisz się niczym martwić – to my jesteśmy od rozwiązywania problemów i robimy to naprawdę dobrze.
 7. ZARZĄDZANIE PROGRAMAMI MILOWYMI (FREQUENT FLYER) – Programy milowe należą do najbardziej lubianych systemów gratyfikacji dla osób, które dużo i często latają po świecie.Sami je uwielbiamy i skrupulatnie zbieramy takie „punkty”. Osobną kwestią jest jednak ich kontrola i jak najbardziej efektywne wykorzystanie zgromadzonych mil. W Born to Fly pomożemy Ci wybrać odpowiedni program milowy i będziemy nim zarządzać w taki sposób, by Twoja podróż była maksymalnie komfortowa i przyjemna. Priority boarding, darmowe bagaże, wejściówki do saloników VIP na wszystkich największych lotniskach świata, bezpłatne upgrady czy też szereg innych przywilejów?
  Dzięki nam zawsze dostaniesz to, co najlepsze w danej sytuacji.
 8. UPGRADY PODRÓŻY – Przelot w klasie business lub first class bez konieczności poniesienia dodatkowych kosztów?Choć brzmi mało realnie to jednak nie jest niemożliwe, o czym przekonało się wielu z naszych stałych pasażerów. Skutecznie zarządzając Twoim programem milowym, a także korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia będziemy starali się zapewnić Ci upgrade tak często, jak to możliwe.
 9. REZERWACJE GRUPOWE – Born to Fly specjalizuje się wyjazdach grupowych, bo sami często podróżujemy w dużym gronie, nierzadko obejmującym kilkanaścioro dzieci w różnym wieku.Perfekcyjna organizacja podróży dla jednej czy dwóch osób to trudna sztuka, jednak zapewnienie komfortowego przelotu jednym samolotem 10 czy 20 osobom niemal graniczy z cudem. Dla nas jednak nie ma rzeczy niemożliwych i chętnie wspomożemy Cię również w takiej sytuacji.
  Mamy więc swoje sprawdzone patenty i ogromne doświadczenie w tym temacie. Wystarczy, że podasz nam termin wylotu, miejsce
  docelowe, a także listę, wiek i upodobania pasażerów, a my zajmiemy się całą resztą. Dołożymy wszelkich starań, abyście dotarli na miejsce bezpiecznie, komfortowo i – co najważniejsze – w komplecie.
 10. POMOC W UZYSKANIU ODSZKODOWAŃ OD LINII LOTNICZYCH – W Born to Fly przyświeca nam jeden cel: wyciągnąć naszych pasażerów z każdej napotkanej trudności!Nie oznacza to jednak, że przymykamy oko na ewidentne błędy ze strony linii lotniczej. Jeżeli podczas Twojej podróży zdarzy się coś, co kwalifikuje się do odszkodowania to poinformujemy Cię o tym i dokonamy za Ciebie niezbędnych formalności. Działamy zawsze dwutorowo – dbając o Twój komfort eliminujemy niedopatrzenia przewoźnika, ale jednocześnie kontrolujemy go i egzekwujemy jego obowiązku wobec Ciebie.

Dostępne pakiety biznesowe

Nazwa pakietu Company* Flights* Premium Flying Club
Cena pakietu za miesiąc   1 200 Do 5 osób  € 1 000 Do 5 podróży
w ciągu roku
Wkrótce
2 000 Do 10 osób € 2 000 Do 10 podróży
w ciągu roku
4 000 Do 20 osób € 4 000 Do 20 podróży
w ciągu roku
Skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać odpowiedni dla Ciebie Pakiet

PAKIET Company

Wybierając Pakiet Company możesz wskazać nam listę osób, które najczęściej w Twojej firmie latają w celach służbowych.

Prowadzenie interesów dla międzynarodowych klientów i konieczność doglądania projektów realizowanych w różnych lokalizacjach wiąże się z koniecznością częstych i regularnych podróży kadry menadżerskiej lub konkretnych specjalistów. Zajmiemy się kompleksową organizacją ich przelotów zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Większość sytuacji awaryjnych przerabialiśmy na własnej skórze i doskonale wiemy, jak sobie z nimi radzić w błyskawicznym tempie. Opłata za Pakiet Company odbywa się co miesiąc, a nasza opieka może obejmować do 5, 10 lub 20 osób (w zależności od wybranej przez Ciebie opcji).

PAKIET Flights

Jeżeli lubisz latać po świecie lub wymaga tego od Ciebie praca, jednak podróże nie są regularne wybierz jedną z opcji naszego Pakietu Flights.

Zamiast miesięcznej subskrypcji możesz postawić na roczną współpracę z zadeklarowaną z góry liczbą 5, 10 lub 20 lotów do wykorzystania.
Tylko od Ciebie będzie zależało, kto, kiedy i gdzie skorzysta z naszej opieki.
W ramach limitu podróże możesz odbywać samodzielnie, w towarzystwie innych osób lub też wskazać członków rodziny bądź pracowników, którzy polecą zamiast Ciebie. Przełożenie jest proste – jeżeli wybierzesz pakiet 20 lotów to zorganizujemy ich właśnie tyle, bez względu na liczbę osób, wspólnie odbywających daną podróż.

Nawiązując z nami stałą współpracę zyskujesz nie tylko czas tracony wcześniej na formalności, ale przede wszystkim – doświadczonego przyjaciela w podróży i pełnoetatowego przewodnika, który pokieruje Twoim lotem od początku do końca.